REFERENCE

Ing. Petr K.

Kostelní Hlavno
100 %
Materiál:
litá anhydritová podlaha
Poptáváme realizaci vnitřních anhydritových podlah dle přiloženého výkazu. Dům má všude podlahové vytápění. V garáži je počítáno pouze s betonovou mazaninou. Děkujeme za nabídky.
Hodnocení zákazníka:
Aktivní komunikace, flexibilita a ochota k řešení dotazů, problémů. Domluvená cena nebyla nijak navyšována. Rozhodně doporučuji.

Zákazník

Jihlava
100 %
Materiál:
litá anhydritová podlaha
Litá anhydritová podlaha ANHYMENT AE25 v novostavbě RD.
Hodnocení zákazníka:
Zálivka teplovodního podlahového topení. Realizace v jednom dni vč. kontroly podkladu připraveného zákazníkem. Zaměření celé stavby. Konzultace přípravy podkladu a kritických míst před realizací. Poradenství v souladu s normou a technickým listem. Naprostá spokojenost. Doporučuji tuto firmu všem.

David Z.

Čechočovice
90 %
Materiál:
litá betonová podlaha
Realizace lité betonové podlahy (cementového potěru) v druhé nejvyšší pevnostní a kvalitativní specifikaci CEMFLOW CF25 na podklad s teplovodním podlahovým topením, novostavba PASIVNÍHO RD na Vysočině. Řešení kritických míst, přechodů a detailů a jejich bezplatná konzultace s námi i technologem betonárny před realizací. Snaha o osobní a šetrný přístup z naší strany k možnostem a požadavkům investora v rámci realizace. Čerpání pístovým čerpadlem Putzmeister.
Hodnocení zákazníka:
Nejvíce mě překvapil zájem ze strany p. Kořenka. Volal, zjištoval informace, radil a projevoval obrovský zájem o realizaci. To byl také důvod, proč jsem se rozhodl pro firmu Landau. Řešili jsme dlouho před realizací spoustu detailů i volbu materiálu. Na doporučení jsme zvolili vyšší třídu litého betonu Cemflow CF25. S provedením, jednáním i zvoleným materiálem jsem maximálně spokojen. Mohu vřele doporučit. Nebylo to sice nejlevnější, ale jak sám p. Kořenek několikrát opakoval, to on ani nechce být!!! Kvalita je nadevše v tomto případě.

Petra P.

Nymburk
100 %
Materiál:
litá betonová podlaha
Realizace lité betonové podlahy (cementového potěru) v druhé nejvyšší pevnostní a kvalitativní specifikaci CEMFLOW CF25 na podklad bez podlahového topení, rekonstrukce RD v centru města. Zároveň naše firma realizovala přípravu podkladu podlahy (EPS izolace, separační folie, dilatace, atd.). Řešení kritických míst, přechodů a detailů a jejich bezplatná konzultace s námi i technologem betonárny před realizací. Snaha o osobní a šetrný přístup z naší strany k možnostem a požadavkům investora v rámci realizace. Čerpání pístovým čerpadlem Putzmeister.
Hodnocení zákazníka:
Skvěle odvedená práce, vstřícný a lidský přístup, jsem maximálně spokojena a firmu LANDAU bych doporučila všem.

Petra V.

Havlíčkův Brod
100 %
Materiál:
litá betonová podlaha
Betonový potěr, na podlahové vytápění na PE folii. Celková plocha 121m2
Hodnocení zákazníka:
Perfektní komunikace v přípravné, prováděcí i po dokončení podlahy. Časová flexibilita při plánování i realizace. Dobrá informovanost o ošetřování. Jsou to odborníci. Technik přípravy ve stavební společnosti. Maximální spokojenost.

KONTAKT

Sídlo společnosti a fakturační adresa
LANDAU s.r.o.
Masarykovo náměstí 68/14
586 01 Jihlava
ID datové schránky: kg3hp3d
IČ: 28347528 DIČ: CZ28347528
spolehlivý plátce DPH

Společnost LANDAU s.r.o., se sídlem Jihlava, Masarykovo náměstí 68/14, 586 01,
IČ: 28347528, je zapsaná v OR vedeném u KS v Brně, oddíl C, vložka 62823.

Bankovní spojení: Československá obchodní banka, a.s.
Číslo účtu (pro veškerý platební styk): 230131014 / 0300 (ČSOB)
vedení společnosti: Jan Kořenek
jednatel společnosti
email: info@litapodlaha.cz
tel.: +420 607 516 121

Poptávky a dotazy zasílejte na email: info@litapodlaha.cz