Cookie Consent by Free Privacy Policy website

LITÁ BETONOVÁ PODLAHA cemflow

ZNAČKOVÁ LITÁ BETONOVÁ PODLAHA - CEMFLOW :

  • značková, certifikovaná a vysoce kvalitní litá podlaha dle originální německé receptury

  • CEMFLOW je špičkou v litých cementových potěrech s laboratorní kontrolou kvality

  • dokonale rovná podlaha v tloušťkách již od 40 mm do novostaveb i rekonstrukcí

  • ideální použití také do dřevostaveb, sklepů, dílen, u vnitřních bazénů, wellness atd.

  • perfektní ve spojení s teplovodním nebo elektrickým podlahovým topením

  • splňuje veškeré požadavky normy ČSN 74 4505 a potěr odpovídá ČSN EN 13813

  • dosahuje vždy vysoké pevnosti v tlaku i v tahu za ohybu (piano, akvárium, vířivka atd.)

  • CEMFLOW může být oproti ANHYMENTU v trvalé vlhkých prostorech (bazény, sklepy)

  • litá betonová podlaha CEMFLOW je kompletně hotova za jeden den

  • nemusí se vyztužovat kari sítí


 

Náš tým LITAPODLAHA.CZ pracuje po celé ČR ze 100% pouze se značkovým litým cementovým potěrem CEMFLOW a vždy Vám bezplatně a rádi poskytneme poradenství a konzultaci Vaší stavby před i po realizaci podlahy. CEMFLOW je základem a naši technici jsou zárukou kvalitního výsledku pro Vás a Vaši podlahu.

 

Zašlete nám kdykoliv na našich stránkách nezávazně ONLINE POPTÁVKU nebo DOTAZ a do 48 hodin Vám připravíme cenovou nabídku přímo na míru, zkonzultujeme Vaši stavbu zdarma s technologem/specialistou betonárny a také s naším technikem a rádi Vám poté srozumitelně vysvětlíme výhody a přednosti realizace lité betonové podlahy s námi, tj. s týmem zkušených realizačních techniků LITAPODLAHA.CZ

 

Jsme Vám k dispozici vždy od pondělí do pátku na emailu, webu a/nebo telefonu.

Váš tým LITAPODLAHA.CZ

 

Další technické a produktové informace k lité betonové podlaze CEMFLOW.

 

CEMFLOW® je litý samonivelační cementový potěr (hovorově "litý beton”) na bázi vysoce kvalitního, vyzkoušeného a certifikovaného materiálu v souladu s normou ČSN EN 13813 a patří mezi špičku v litých betonech (litých cementových potěrech) nejenom v ČR, ale i v západní Evropě (Německo, Francie, Rakousko, Belgie). Vyrábí se v ČR podle originální německé receptury a umožňuje srovnání podlahových konstrukcí s tolerancí ±2 mm na 2 m.

 

Jedná se o velmi moderní materiál (nic lepšíme Vám neumíme nabídnout) dodávaný v čerstvém stavu auto-domíchávači přímo na stavbu. CEMFLOW® je moderní a plnohodnotnou alternativou s řadou nesporných výhod a vylepšení ke všem druhům standardních (obyčejných) suchých betonových směsí a základních potěrů.

CEMFLOW® zcela splňuje požadavky normy ČSN 74 4505 Podlahy, společná ustanovení.

Litý cementový potěr CEMFLOW lze v konstrukci podlahy použít jako potěr oddělený od podkladu fólií, potěr na izolační vrstvě, potěr pro plovoucí podlahy nebo velmi často jako potěr pro podlahové topení (teplovodní i elektrické). Potěr CEMFLOW lze po speciální úpravě použít také jako finální pochozí podlahu (CEMFLOW LOOK).

CEMFLOW® jev cementových potěrech IDEÁLNÍ VOLBA PRO PODLAHOVÉ TOPENÍ.

V případě, že potřebujete litý potěr, který zajistí kvalitní a rychlé řešení teplé podlahy nejen v rodinných a bytových domech, ale také např. ve wellness prostorech, v trvale vlhkém prostředí u vnitřních bazénů, saun nebo vířivek apod., máme pro vás ideální řešení v podobě materiálu CEMFLOW.

Litý cementový potěr CEMFLOW® se díky svým vlastnostem (podobně jako litý anhydritový potěr ANHYMENT) hodí k dokonalému zalití (bez vzduchových bublin a jiných izolantů) trubek podlahového topení s perfektním výsledkem při prohřívání podlahy a vynikající setrvačností (akumulací) zbytkového tepla v konstrukci podlahy.

CEMFLOW® je vhodný pro REKONSTRUKCE A PROSTORY S TRVALE VYŠŠÍ VLHKOSTÍ.

Při rekonstrukcích domů, sklepů, chalup, garáží nebo jen jakýchkoliv starých podlah a také v prostorách s vyšší vlhkostí jako je historická zástavba, vnitřní bazény, sauny, wellness prostory apod. je vhodné použít litý cementový potěr CEMFLOW, který vyniká vysokou pevností v tlaku i v tahu za ohybu, rychlým nárůstem pevností po zatvrdnutí a tím pádem také možností brzkého zatížení konstrukce. První 3 dny potřebuje CEMFLOW absolutní klid a samotu, ale po týdnu můžete naplno pokračovat další stavební práce a řemesla na stavbě.

CEMFLOW® do DŘEVOSTAVBY nebo ROUBENKY.

Při stavbě domu na bázi dřeva je nutné vybírat materiály s ohledem na specifika dřevostaveb a o to důležitější bude příprava a konzultace detailů s předstihem. Zvýšená vlhkost v prostředí, zvláště v době výstavby a těsně po ní, může totiž u dřevěných sendvičových konstrukcí způsobit rozkližování panelů, praskání, bobtnání a další podobné defekty. Při konstrukci podlah v dřevostavbách a roubenkách se proto velmi často uplatňují značkové lité potěry CEMFLOW. S tímto materiálem lze během pár hodin dosáhnout perfektně rovných podlahových ploch s vynikající pevností bez obav z toho, že zvýšená vlhkost nám napáchá v objektu zbytečné škody.

CEMFLOW® a GARÁŽ (PODLAHA DO GARÁŽE RODINNÉHO nebo BYTOVÉHO DOMU).

Potěr je možné použít také jako pojížděný do garáží, garážových stání a malých dílen.
Spádování potěru lze řešit přípravou nebo dodatečným přebroušením spádu v potěru.
Doporučuje se v tomto případě vždy minimální tloušťka CEMFLOW 70 mm a jako podklad ideálně extrudovaný polystyren. Do středu průřezu potěru je doporučeno vložit speciální sklo-vláknitou mřížku (např. VERTEX G96 pro lité potěry) nebo standardní kari síť
(např. tl. 6 mm, 150×150) pro lepší absorpci dynamického zatížení podlahy. Povrch potěru CEMFLOW je dále nutné opatřit buď lepenou (kotvenou) nášlapnou vrstvou (dlažba, velkoformátová dlažba apod.) nebo lze potěr ochránit epoxidovým či polyuretanovým nátěrem nebo stěrkou dle vkusu, představ a finančních možností investora. 

CEMFLOW® se vyrábípomocí moderní, počítačem řízené technologie, na stavbu se dopravuje auto-domíchávačem. Do konstrukce je dopravován mobilními (výkonnými pístovými) čerpadly a je ukládán postupným vyléváním z hadic na podkladní konstrukci až na požadovanou tloušťku, kde je následně hutněn a poté přesně nivelován případně také ošetřován ochranným postřikem (dle místních a klimatických podmínek každé stavby).

CEMFLOW® je potěr vyráběný na betonárnách podle spolehlivě ověřených originálních receptur z průběžně kontrolovaných vhodných vstupních materiálů (písek, pojivo, speciální přísady a příměsi) a jedná se tedy o značkový certifikovaný materiál splňující nejpřísnější normy a požadavky na kvalitu vlastního potěru - složení a vlastnosti v čerstvém stavu jsou zaručeny výrobcem v rámci celé České republiky a kontrolovány akreditovanou laboratoří betonárny.

Pro dosažení vysoké kvality výsledné vrstvy potěru v konstrukci platí tato pravidla:

cementový potěr CEMFLOW nelze používat na plochy zcela beze spár, po vylití vrstvy CEMFLOW začíná normální (standardní a pro všechny cementové potěry shodný) fyzikální proces smršťování, které však u CEMFLOW nepřekročí hodnotu 0,5 mm/m

 

zhotovení smršťovacích spár (prořezem nebo vložením speciálního L profilu) je nezbytné a jejich rozmístění je obdobné jako u klasických cementových potěrů, dilatované plochy nemají být větší než 40 m2 (doporučeno nepřekračovat) resp. poměr stran dilatované plochy nesmí překročit hodnotu 4:1

 

potěry pevně spojené s podkladem (např. adhezním můstkem) se dle dosavadních zkušeností pokládají bez dilatačních spár s tím, že se v podkladu i v potěru vytvoří přirozené dilatační spáry/trhliny

 

CEMFLOW® - VLASTNOSTI A VÝHODY :
-
vynikající rovinatost povrchu pro pokládku nášlapných vrstev
- vhodný také do trvale vlhkých prostor (na rozdíl od ANHYMENTU)
- ideální (stejně jako ANHYMENT) v kombinaci s podlahovým vytápěním
- velmi rychlá realizace, realizace i bez použití (není nutností) ocelové výztuže
- úspora nákladů - bez stěrkování, menší tloušťka potěru (již od 40 mm)
- úspora elektrické energie a vody na stavbě
- bez trvalých a drahých záborů místa, bez složitých strojních zařízení (silo) na stavbě
- realizace i v místech s dokončenými okolními prostory (minimální znečištění)
- potěr je zatížitelný do týdne od pokládky běžným stavebním provozem na stavbě
- zaručena vysoká tekutost potěru obdobná jako u anhydritových potěrů ANHYMENT
- použitelnost do všech vnitřních prostor, podklad pro veškeré podlahové krytiny

Další podrobné informace naleznete v sekci - KE STAŽENÍ - v souborech:
CEMFLOW - PRODUKTOVÝ LIST
CEMFLOW - TECHNICKÝ LIST

Vaše dotazy zkonzultujeme rádi bezplatně telefonicky, emailem nebo osobně.

Zdroj informací: * Českomoravský beton, a.s., více na www.lite-smesi.cz
* LANDAU s.r.o., více informací na emailu info@litapodlaha.cz

KONTAKT

Sídlo společnosti a fakturační adresa
LANDAU s.r.o.
Husova 1622/10
586 01 Jihlava
ID datové schránky: kg3hp3d
IČ: 28347528 DIČ: CZ28347528
spolehlivý plátce DPH

Společnost LANDAU s.r.o., se sídlem Jihlava, Husova 1622/10, 586 01,
IČ: 28347528, je zapsaná v OR vedeném u KS v Brně, oddíl C, vložka 62823.

Bankovní spojení: Československá obchodní banka, a.s.
Číslo účtu (pro veškerý platební styk): 230131014 / 0300 (ČSOB)
vedení společnosti: Jan Kořenek
jednatel společnosti
email: jkorenek@landau.cz
tel.: +420 605 022 022

Poptávky a dotazy zasílejte na email: info@litapodlaha.cz

Provozní doba pro telefonické a emailové konzultace, dotazy a objednávky je Pondělí - Pátek od 9:00 do 16:00, sobota + neděle a státní svátky máme vždy zavřeno.